Hakkımızda

HAKKIMIZDA

MAİ ÇEVRE YÖNETİM DANIŞMANLIK, 2009 yılında İstanbul, Marmara bölgesi ve Samsun çevresinde Çevre danışmanlık hizmeti vermesi düşünülerek kurulmuştur. 2011 Yılı itibari ile Samsun ili merkezli olarak ülkemizde birçok ilde çevre danışmanlık hizmetini sürdürmektedir. Konusunda profesyonel kadrosuyla Türkiye genelinde birçok ilde, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine sunmuş olduğu danışmanlık hizmetini kaliteden ödün vermeden, sektördeki yenilik ve gelişmelerden haberdar olarak yürütmektedir. Türkiye genelinde kısa sürede oluşturmuş olduğu müşteri portföyünü de günden güne arttırarak birçok firmaya Çevresel Danışmanlık hizmeti vermek için bilgisine, birikimine ve profesyonel çalışma sistemine güvenmektedir.

MAİ ÇEVRE YÖNETİM DANIŞMANLIK, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş danışmanlık firmalarının ilklerinden olmak üzere kadro yapısını ve çalışma sistemini uygulanması planlanan danışmanlık sistemine yönelik hazırlamış, en iyi, dürüst ve kaliteli hizmeti sunmak üzere tamamlamıştır.

MİSYON

Mevzuatlar çerçevesinde müşterilerimize uygun çözümler bulmak, çevre bilincini yerleştirmek ve amaçlarımız doğrultusunda uzman kadromuzla sonuç odaklı çalışmak.

 

VİZYON

Hedefimiz Türkiye ve Dünya genelinde en rekabetçi, en üretken, en doğru çözümleri üreten Çevre Danışmanlık Firması olmaktır.